Project name:

Personální poradenství – informace pro uchazeče

Project description:

Personální kancelář WoodCube vyhledává kvalifikované pracovníky pro české i mezinárodní společnosti. Uchazečům o změnu zaměstnání nabízíme pracovní místa v nejrůznějších odvětvích. Specializujeme se na regiony Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj a Praha.

Pracujeme pro stabilní a renomované společnosti, a proto Vám můžeme nabídnout zajímavá pracovní místa s možností profesního růstu.

Pokud se u vás vyskytnou technické problémy se zasláním DOTAZNÍKU, zašlete nám prosím ihned stručnou zprávu e-mailem nebo volejte našeho pracovníka na telefonu +420 353 563 901.

Zaujal Vás inzerát z Nabídky pracovních míst?

Pokud Vás zaujalo inzerované pracovní místo můžete odpovědět ihned. Vyplňte na internetu náš dotazník pro uchazeče. Uveďte značku inzerátu a název pracovní pozice, o kterou máte zájem. Pokud pozorně vyplníte dotazník, máme od Vás všechny potřebné údaje a nemusíte nám zasílat životopis. Vyplnění dotazníku preferujeme před zasláním Vašeho životopisu, tak získáme kompletní informace, které od nás požadují personalisté firem, např. včetně popisu pracovní náplně na předchozích pozicích, platových požadavků, případně další informace, které často uchazeči v životopisech neuvádějí.

V případě, že nemůžete vyplnit náš DOTAZNÍK PRO UCHAZEČE, navštivte nás v naší kanceláři nebo nám zašlete co nejdříve Váš PROFESNÍ ŽIVOTOPIS e-mailem nebo poštou (vzor najdete také na našich internetových stránkách), případně se informujte v naší kanceláři. V případě, že od Vás obdržíme životopis bez vyplněného dotazníku, budeme od Vás požadovat doplnění dalších údajů ( např. platové a další požadavky, vymezení oborů a firem, formu pro poskytování údajů apod.) Uvádějte vždy značku, případně název pracovní pozice. Neplatíte žádné poplatky. Na základě Vaší odezvy se s Vámi spojíme a budeme Vás podrobně informovat o dalším průběhu – v případě, že splňujete požadavky – termínu osobního jednání. 

Vaše údaje registrujeme v databázi a poskytujeme Vám i další nové pracovní nabídky, které odpovídají Vaší profesní kvalifikaci. Nabídky pracovních míst dle Vašich požadavků Vám můžeme zasílat i pokud máte pracovní místo. Z databáze Vaše profesní údaje vyřadíme, jakmile Vám zprostředkujeme pracovní místo nebo pokud nás informujete, že již nechcete nabídky poskytovat.

  • zde najdete dotazník pro uchazeče
  • zde najdete vzor profesního životopisu

Úřední hodiny pro veřejnost, osobní pohovory pouze dle objednávek