Project name:

Support Fermacell

Project description:

support_fermacell1aJako externí technici firmy Fermacell GmbH nabízíme technickou podporu při plánování a realizaci systémů suché výstavby fermacell. Fermacell je ucelený stavební systém pro suchou výstavbu s řadou předností – nízkou hmotností kontrukcí, vysokou pevností a odolností, tepelným komfortem, protipožární ochranou a akustickou pohodou.

Pokud plánujete použít systém suché výstavby fermacell a nejste si jisti možnostmi, vlastnostmi materiálů fermacell nebo vlastní realizací jsme Vám k dispozici a můžete nám zavolat a domluvit si schůzku přímo na Vaší stavbě. Projekt technické podpory je financován přímo výrobcem a proto Vám tuto službu můžeme obvykle nabídnout zdarma.

Kompletní informace k materiálům fermacell najdete na www.fermacell.cz

Akce Fermacell – Lepší sádroš již 3. ročník Roadshow se opět vydává na cestu po České republice.
Od 18. dubna do 20. července navštíví tým Fermacell více jak 60 prodejen stavebnin ve 40 českých a moravských městech s cílem ukázat realizačním firmám i široké veřejnosti výhody fermacellu a potvrdit, že i v roce 2016 platí: fermacell je „lepší sádroš“.

Vždy od 10:00 a 12:00 pro Vás bude připraveno krátké školení, na základě kterého obdržíte „Osvědčení o proškolení na montáž systému suché výstavby fermacell.“

Na všechny účastníky čekají drobné praktické dárky a letos navíc grilování!

Termíny prezentací ve vašich stavebninách