Project name:

Personální poradenství – informace pro firmy

Project description:

Personální kancelář WoodCube zajišťuje vyhledání a výběr kvalifikovaných pracovníků všech profesních úrovní a další spolupráci v oblasti personalistiky českým i mezinárodním společnostem z různých oblastí průmyslu. Specializuje se na regiony Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Praha, Středočeský kraj. WoodCube vyhledává jak specialisty na samostatné pozice, tak pracovníky středního i špičkového managementu.

Pokud potřebujete kvalifikované pracovníky nabízíme Vám tyto služby:

  • Vyhledávání pracovníků, výběr z databáze, výběrová řízení
  • Kompletní náborové projekty
  • Jazykové, psychologické a odborné testování – posuzování, výběr, hodnocení uchazečů
  • Inzertní kampaně, návrhy optimální inzerce
  • Organizace výběrových řízení
  • Zapůjčování specialistů z oboru personalistiky na dobu určitou pro jednotlivé projekty
  • Školení Vašich zaměstnanců pro výběr personálu 
  • Outplacement – projekt péče o propouštěné zaměstnance
  • Personální poradenství, konzultace o situaci na trhu práce a další služby spojené s výběrem a umísťováním pracovníků

Vyhledávání pracovníků

Naše databáze obsahuje více než 10.000 kvalifikovaných uchazečů z různých oborů průmyslu. Dle Vašich požadavků vybereme vhodné uchazeče z databáze a kontaktujeme je s Vaší pracovní nabídkou. Intenzivně vyhledáváme vhodné uchazeče tak, abyste měli možnost výběru z co nejšíršího počtu vhodných uchazečů.

Cena: cena za vyhledání pracovníka se pohybuje v rozmezí 2 – 3 měsíčních platů uchazeče – dle požadavků na uchazeče, způsobu výběru, regionu pracoviště a rozsahu Vámi požadovaných služeb

Termíny: termíny dodání prvních životopisů se mohou pohybovat od 3 dnů, např. u administrativních pozic, do několika týdnů při obsazování vysoce kvalifikovaných pozic se speciálními profesními požadavky. Požadované uchazeče se snažíme pro Vás vyhledat v nejbližším možném termínu.

Záruky: na umístěné pracovníky Vám poskytujeme záruku

Informace o uchazečích podle Vašich požadavků získáte v naší kanceláři.

Jak objednat vyhledávání pracovníků

Kontaktujte naši kancelář telefonicky nebo e-mailem. Vaše požadavky na pracovníky můžete také zadat vyplněním formuláře pro personalisty. Po odeslání formuláře je Váš požadavek nebo dotaz ihned předán a pracovník zákaznického oddělení Vás bude obratem kontaktovat. Na základě Vašich požadavků sjednáme s Vámi smlouvu o vyhledávání pracovníků a ihned začneme s kontaktováním vhodných uchazečů.

Naše personální kancelář poskytuje profesionální služby s otevřeným přístupem ke klientům. Rádi Vás budeme podrobně informovat s ohledem na hledanou pracovní pozici v daném regionu a zodpovíme jakékoliv Vaše dotazy.