CO DĚLÁME

POKLÁDKA ŠPALÍKOVÉ DLAŽBY

Specializujeme se na realizace podlah z dřevěné špalíkové dlažby v exteriéru i interiéru. Naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní, mají potřebná odborná školení a položení podlahy zrealizujeme kompletně včetně přípravy podkladu a všech doplňků, například obvodových lišt, přechodových lišt, prahů a rozet.

Více o různých typech venkovní dřevěné dlažby najdete zde.
Více o různých typech vnitřní dřevěné dlažby najdete zde.

RENOVACE DŘEVĚNÉ DLAŽBY

Velmi oblíbená služba je renovace dřevěné špalíkové dlažby. Standardní renovace exteriérové dlažby zahrnuje broušení, novou povrchovou úpravu a doplnění spár. Renovace interiérové dřevěné dlažby zahrnuje broušení, tmelení a povrchovou úpravu. Je-li to potřebné provedeme dokládku nebo výměnu chybějících nebo poškozených špalíků.

Renovujeme také všechny ostatní přírodní podlahy ( dřevěné – parkety, prkna, mozaiky, kazetové parkety, 2- a 3-vrstvé parkety, ale také přírodní linolea nebo xylolit). Pokud není renovace vhodná, obvykle se dá podlaha demontovat a po očištění špalíků, zpevnění a vyrovnání podkladu znovu položit a poté zrenovovat. Renovované dřevěné podlahy mají neopakovatelnou patinu a často vypadají lépe než nové.

RESTAUROVÁNÍ

Restaurování historické špalíkové dlažby je nejvyšší stupeň tradičního řemesla. Vždy se snažíme o autentický vzhled, pečlivě vybíráme kvalitu a odstíny dřeva a originální techniku. S maximální přesností a důrazem na detail docílíme obnovy historické podlahy. Používáme tradiční techniky a materiály. Vrátíme kousku historie život.

PORADENSTVÍ A PRODEJ

Poradíme Vám s realizací dřevěné špalíkové dlažby. Řešíte novou podlahu, rekonstrukci, renovaci nebo restaurování? Najdeme společně s Vámi nejlepší řešení a zrealizujeme Vaší zakázku. Nabízíme odborné poradenství při výběru Vaší nové podlahy i kompletní skladby podlahy.

Spolupracujeme s významnými výrobci jako externí techničtí poradci. Zpracujeme Vám odbornou zprávu nebo nabídku v případě pojistné události pro Vaši pojišťovnu apod.

Navštivte nás nebo nám zašlete poptávku.

SPECIÁLNÍ ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Vyrábíme na zakázku kromě standardní dřevěné dlažby také repliky historické špalíkové dlažby nebo typy podle individuálních požadavků zákazníka.

Máte individuální požadavek, neváhejte a kontaktujte nás.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek